НОВТЕХПРОМ
Область пошуку:
НОВТЕХПРОМ
Харків, ул. Славянская, 3

Про нас

Компанія « Новтехпром » працює на ринку металопрокату починаючи з 2000 року , постійно розширюючи асортимент продукції та сервіс. Ми пропонуємо своїм клієнтам купити метал оптом , дрібним оптом або в роздріб і зарекомендували себе як надійний і сумлінний учасник ринку.

Підприємство має налагоджені зв'язки та організовує прямі поставки труб, листів , сортового і фасонного прокату безпосередньо із заводів -виробників.

Конкурентні переваги компанії:

Досвідчені менеджери компанії допоможуть швидко підібрати необхідний вам вид металопрокату і з задоволенням дадуть відповідь на Ваші запитання. Налагоджена система роботи з нашими постачальниками дозволяє доставляти вантажі в термін, мінімізуючи витрати на всіх етапах перевезення . Ми гарантуємо гнучку систему знижок і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Крім того , ми надаємо нашим клієнтам ряд послуг , включаючи доставку і порізку металу за розмірами замовника.

Товари / Послуги:

Компанія має власний склад , на якому представлений широкий асортимент труб і листів різних типів : труба безшовна , труба водогазопровідна , труба котельна , труба електрозварні , труба квадратна , прямокутна , лист гарячекатаний , лист холоднокатаний , лист оцинкований , лист рифлений. А також смуги і кола для інструментального виробництва та інше.

Місто:

Харків, Харківська область

Адреса компанії:

ул. Славянская, 3

Час роботи:

Пн-Пт с 9:00 до 17:30, склад Пн-Пт с 9:00 до 16:00, без перерыва

Телефон:

Факс:

(057) 760-22-10 (15)

Сайт:

ntprom.com.ua

Дата заснування:

2000 г.